اسباب بازی آشپزخانه کودک دولوکس

 

به دنبال مکانی راحت و سرگرم کننده برای کودکانتان می گردید؟ اسباب بازی آشپزخانه کودک بهترین و جذابترین بازی برای آنهاست…

دولوکس ( سازنده اسباب بازی آشپزخانه کودک ) کارخانه تولید‌کننده اسباب بازی در نیوجرسی آمریکا است که با اسباب بازی هایی تحت عناوین متفاوت شناخته می شود. برند تاپر تویز در تبلیغات و رسانه ها بیشتر مورد استفاده قرار گرفت. این کارخانه توسط هنری اورنستین تاسیس گشت. 

اسباب بازی های Johnny Lightning و Johnny Seven O.M.A برای پسران و عروسک آوازخوان برای دختران بسیار مورد توجه قرار گرفت. عروسک های آوازخوان دولوکس در دهه ی 1950 و 1970 از طریق سوپرمارکت ها فروخته می شد و جایگزین مناسبی برای عروسک های گران قیمت فروشگاه ها از نظر قیمت و کیفیت بود. یکی دیگر از اسباب بازی های موفق که توانست توجه دختران زیادی را به خود جلب کند ” اسباب بازی آشپزخانه کودک ” بود که شامل سینک، کابینت و ظروف آشپزی است.

اسباب بازی آشپزخانه کودک به گونه ایست که سرآشپزهای کودک مطمئنا به آن علاقه مند خواهند شد. این آشپزخانه مدرن و کوچک در هنگام آشپزی والدین ، قطعا سرگرمی خوبی نیز برای کودکان خواهد بود.

آشپزخانه اسباب بازی ویژگی های جذابی برای آشپز کوچک شما دارد و آنها را سرگرم نگه می‌دارد. وجود دستگیره روی اجاق گاز و قابلیت چرخاندن آن باعث می شود کودک حس کند در حال پخت شام واقعی است. قفسه های کاربردی و کابینت با درهایی که باز و بسته می شوند محل مناسبی برای قرار دادن لوازم جانبی و ظروف آشپزخانه می باشد. وجود گاز صفحه ای به کودکان کمک می کند وانمود کنند مانند والدین در حال پخت غذا هستند. آشپزخانه کودک ظاهری رویایی و دوست داشتنی دارد و رنگ صورتی یا کرم آن باعث ایجاد محیطی صمیمی برای فرزندتان می گردد.

این آشپزخانه شامل گاز و مایکروویو  و فر کوچک و کابینت می باشد. آشپزخانه کودک به عنوان تجهیزات مهد کودک ، خانه بازی کودک و … در دو رنگ صورتی و کرم قابل ارائه است. جنس اسباب بازی آشپزخانه دولوکس پلی اتیلن و آنتی استاتیک و آنتی بوی است و در برابر رطوبت ، باران ، سرما و اشعه نور افتاب مقاوم می باشد.

در زیر اسباب بازی آشپزخانه  برندهایی دیگر را مشاهده خواهید کرد .

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان