اسباب بازی سطح شیبدار

 

اسباب بازی سطح شیبدار بسیار جذاب و با رنگ های شاد است که برای کودکان دو تا پنج سال طراحی شده است.

با اسباب بازی سطح شیبدار می توانید در حیاط یا خانه خود پارک تفریحی کوچکی برای فرزندانتان ایجاد کنید. این اسباب بازی حجیم برای کودکان پیش دبستانی طراحی شده است اما کودکان بزرگتر نیز می توانند از آن استفاده نمایند. بالارفتن از پله ها به تقویت تعادل کودک کمک کرده و قرار دادن دوباره ماشین در جای خود مهارت حرکتی او را افزایش می دهد . این وسیله یکی از بهترین و محبوب‌ترین وسایل سواری در مهد کودک ها و خانه بازی به شمار می رود.

این بازی به کودکان کمک می کند تا ترن هوایی مخصوص به خود را در خانه داشته باشند. رنگ های فوق العاده زیبای اسباب بازی سطح شیبدار و سبک آن، کودکان تمام سنین را جذب می کند تا به بیرون از خانه بروند و بازی کنند.  ماشین سطح شیبدار متعادل و متناسب سطح است و به خوبی در مسیر حرکت می کند. در این بازی کودکان همکاری با یکدیگر و رعایت نوبت را در هنگام سوار شدن می آموزند.

اسباب بازی سطح شیبدار سبک و بسیار محکم و بادوام است. در هنگام حرکت ماشین روی سطح کودکان بسیار هیجان زده می شوند. این اسباب بازی زیبا برای خانه ، حیاط ، تجهیز مهد کودک و خانه بازی بسیار مناسب است و شکل و رنگ آن در برابر نور خورشید تغییر نمی یابد و مقاوم است.  ماشین سطح شیبدار شامل پشتی ، دستگیره و محلی برای تکیه دادن پا می باشد. سطح دو پله دارد که به کمک آن کودک بالا رفته و سوار ماشین می شود.

جنس اسباب بازی سطح شیبدار از پلی اتیلن است و دارای ابعاد 35 * 76 * 310 می باشد.  بازی هایی که با سطح شیبدار می توان انجام داد محدود نیست. کودک می تواند با ماشین با بدون آن مانند سرسره از روی سطح سُر بخورد . همچنین می تواند برعکس از روی سطح بالا برود که با این کار تعامل اون با محیط بیشتر می گردد. والدین می توانند توپ با وسیله ای دیگر را از بالا به پایین و به سمت کودک سُر دهند و به این ترتیب ارتباط بیشتری با فرزندان برقرار کنند و اوقات لذت بخشی را تجربه نمایند.

منبع : نوین تویز

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان