اطلاعات مفید برای مجموعه بازی پلی اتیلنی

 

امروزه لوازم بازی پارکی پلی اتیلن یا همان تاب و سرسره های پلی اتیلنی یکی از اجزای ثابت زمین های بازی کودکان محسوب میشود این گونه لوازم بازی کودکان با تنوع زیاد و ترکیب رنگی زیبا حس ماجراجویانه کودکانه را به بازی و نشاط ترغیب می نماید

انتخاب صحیح و مناسب تجهیزات و لوازم بازی کودکان  از نقطه نظر ایمنی ، تنوع ، کیفیت و استانداردهای تولید و نصب قابل توجه و لزوما می بایست با بررسی های دقیق کارشناسانه و محاسبات فنی همراه باشد .

لوازم بازی پلی اتیلن به دلایل مختلف ذیل ؛ کم کم جایگزین تاب ، سرسره و الاکلنگ های فلزی در پارکها و فضاهای باز تفریحی شده است :

حذف جوشکاری در تولید و ساخت و به دنبال آن نبود برآمدگی ها و زوائد تیز و برنده و در نهایت حذف پیامدهای احتمالی از آسیب دیدگی کودکان از جمله خراش ها و زخم هایی که در حین بازی و  فعالیت ، متوجه ایشان است .
عدم تاثیرات جوی و محیطی مانند گرما و سرما چه در تخریب وسیله و چه از نظر بروز اختلال در بازی؛
چرا که گرمای تابستان و سرمای زمستان معمولا مانع استفاده کودکان از لوازم بازی فلزی میشود .
حذف رنگ و روش های معمول رنگ کاری در تولید به دلیل وجود رنگ بندی در ذات مواد اولیه ؛ که به مراتب دردسرهای زنگ زدگی ، پوسیدگی و رنگ پاشی مجدد را منتفی میکند و بدیهی است که صرفه جویی های متعدد ریالی را به دنبال خواهد داشت .

مهندسی ساز بودن لوازم و بالطبع برخورداری از ضریب ایمنی بالا که به هیچ عنوان با تجهیزات بازی فلزی قابل مقایسه نیست .
عمر مفید بسیار بسیار مطلوب ؛ که خود میتواند مجددا  از جنبه اقتصادی و پس انداز اعتبار در این ردیف بودجه  را موجب شود .

آنتی استاتیک بودن قطعات و پنل های پلی اتیلن که عاملی بسیار مهم جهت جلوگیری از بیماری های پوستی در کودکان پس از یک دوره طولانی استفاده می باشد .

آنتی UV بودن تجهیزات که باعث جلوگیری از نفوذ اشعه زیان آور آفتاب به سازه میگردد و باز تاکید میشود به دلیل عدم نیاز به تعویض ، ترمیم و یا خرید مجدد در یک بازه زمانی قابل توجه ؛ قطعا صرفه جوئی ریالی به همراه خواهد داشت .

ترکیب دو ، سه ، چهار و حتی پنج مدل بازی در یک سازه که امکان برخورداری تعداد زیادی از کودکان را به صورت همزمان ممکن میسازد و تاثیر زیادی در ارتقاء سطح eq ( هوش اجتماعی ) و زمینه ساز فرهنگ همزیستی در میان آنها میشود که از منظر تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان قابل تامل و بررسی است .

نصب و راه اندازی سریع و قابلیت جابجایی آسان که می تواند در افتتاحیه ها ، تغییرات مکانی و فضاسازی های آتی در محل استقرار سازه به مسئولین و صاحبان پروژه در مدیریت زمان کمک شایانی کند .

تنوع و رنگ بندی های مختلف که فضای شاد و دلپذیری را فراهم می کند و باب طبع انواع سلیقه هاست .

زیبائی چشمگیر لوازم بازی پلی اتیلن و مزایای مذکور این وسایل را جزء برنامه های چند منظوره خدمات و مبلمان شهری قرار داده و استقبال بی نظیر مخاطبان و شهروندان ؛ روز به روز مدیریت شهری را به سمت تجهیز پارکها و اماکن مختلف شهری – محیطی از این وسیله مفرحو مرقوم به صرفه سوق داده است . در این راستا شرکت نوین گستر با پتانسیل بالای تولید و توزیع آمادگی دارد در اقصی نقاط کشور و در سریع ترین زمان ممکن محصولات را ارسال نماید.

 

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان