الاکلنگ خرچنگ

الاکلنگ خرچنگ ، فانتزی و زیبا با شیب ملایم می باشد. این الاکلنگ محصولی با کیفیت و نرم برای سرگرمی کودکان در مهد کودک ، خانه بازی ، منازل و … تولید شده است.
الاکلنگ نوعی وسیله بازی است که در آن قطعه چوب یا فلز درازی را بر تکیه گاهی مانند سنگ یا چوب مانند ترازو نهند و دو نفر که از نظر وزنی یک اندازه هستند بر دو انتهای آن نشینند و با انتقال وزن چوب به طرف بالا و پائین می‌رود و افراد به وسیله این بازی تفریحی، کمی هیجان را تجربه می‌نمایند. الاکلنگ از لحاظ علم فیزیک یک اهرم مانند اهرم های دیگر است که از میله و پایه تشکیل شده است.

ویژگی متداول الاکلنگ همه زمین های بازی پایه ای می باشد که در وسط آنها قرار گرفته است.افراد در انتهای الاکلنگ می نشینند و هرکدام به نوبت خود را به سمت زمین می کشند تا طرف دیگر بالا رود و معمولا دسته هایی روی الاکلنگ وجود دارد تا امنیت و تعادل اشخاص حفظ گردد. یکی از مشکلات طراحی الاکلنگ این است که اگر یکی از کودکان بدون اطلاع از آن پایین بپرد ممکن است کودک دیگر صدمه ببیند، به همین دلیل معمول الاکلنگ ها را روی سطوح نرم مانند کفپوش فومی یا شن و … نصب می کنند.

اشتیاق کودکان به بازی با الاکلنگ بسیار زیاد است. الاکلنگ خرچنگ برای تجهیزات مهد کودک و خانه بازی و حتی استفاده در منزل مناسب می باشد. این الاکلنگ خرچنگ زیبا به خوبی توجه کودکان شما را جلب می کند و می تواند آنها را مدتها سرگرم نماید. الاکلنگ خرچنگ دارای تنوع رنگی بالایی می باشد. همچنین ویژگی های ارگونومیک ، بالا بودن کیفیت متریال استفاده شده و بالا بودن امنیت و سلامت کودک در تولید این وسیله بازی کودکان به طور کامل در نظر گرفته شده است.وجود پابه محکم ، صندلی های راحت و امنیت کامل از ویژگی های این الاکلنگ خرچنگ می باشد.

این الاکلنگ خرچنگ جذاب به رشد مهارت حرکتی و تعادل کودک کمک می کند و از مهم ترین لوازم مهد کودک و خانه بازی می باشد. همانگونه که شما در کودکی هنگام بازی با الاکلنگ در پارکها هیجان زده می شدید اکنون فرزندانتان حتی در منزل می توانند آن حس لذت بخش را تجربه نمایند.

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان