تاب بازی خانگی

تاب بازی خانگی ، ( تاب و سرسره کودک )

همه ی انسان ها از کودک گرفته تا بزرگسال عاشق تاب و سرسره بازی می باشند از قدیم الایام هم شاهد مدل های مختلفی از تاب ها بوده ایم. امروزه تاب و سرسره های بسیاری در سطح شهر ها وجود دارد و پارک های بسیاری که مردم بتوانند برای تفریح کودکان و خودشان به آن ها رجوع کنند ولی متاسفانه امروزه به خاطر شیوع ویروس بسیار خطرناک کرونا و قرنطینه شدن بسیاری از افراد در خانه این امر برای مردم و همینطور اکثریت کودکان بسیار سخت شده.برای همین تیم نوین تویز برای رفع این فشار روحی و کم کردن فشار قرنطینه برای قشر آسیب پذیر جامعه کودکان سعی نموده تا تاب کودک و سرسره کودک و تعداد زیادی وسایل بازی برای کودکان عرضه نماید تا شما بتوانید بهترین کیفیت را با قیمت مناسب داشه باشید.

انواع تاب بازی خانگی : 

  1. تاب بازی کودک در دو جنس پلی اتیلن و پلاستیک عرضه میشود: تاب کودک مدل سنجاب یکی ازنمونه های پرطرفدار تاب های پلی اتیلن می باشد که ظاهر بسیار جذابی داردو هرکودکی جذب آن میشود،این تاب مناسب سنین 1 تا 4 سال و دارای 3 پله می باشد نمونه های دیگر این مدل عبارتست از: تاب خرس _تاب خوک ،تاب دلفین ……
  2. نمونه ی دیگری از تاب کودک ، تاب کودک تک نفره زرافه مانلی می باشد که جنس آن پلاستیک بوده برای کودکان 1 تا 4 سال مناسب می باشد. نمونه ی دیگر از تاب زرافه مانلی،کجاوه دونفره زرافه(تاب دونفره)می باشد که تحمل وزن تک نفره 25 الی 30 کیلو و تحمل وزن تاب دونفره هر طرف آن 25 الی 30 کیلو می باشد.
  3. نمونه دیگر به نام کفی تاب با حفاظ می باشد که این تاب کودک را میتوانید به میله بارفیکس نصب کنید یا برای فضای باز نیز استفاده نماییداین کفی تاب با حفاظ همانند تاب هایی که در پارک ها است می باشد تحمل وزن این تاب 40 کیلو بوده و برای کودکان 1 تا 12 سال بسیار مناسب می باشد.

همه ی این تاب های را میتوان برای مصارف خانگی،مهدکودک ها و خانه بازی ها استفاده نمود. وشما عزیزان برای تهیه این اجناس از نوین تویز بزرگترین مرکز فروش تاب و سرسره در تهران تهیه کنید و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه نمایید.

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

open
Open chat
مشاوره رایگان