تاب و سرسره کودک چی بخریم

تاب و سرسره کودک چی بخریم ؟ متصل باشه یا جدا از هم ؟ نکاتی که باید قبل از خرید تاب و سرسره بدانید∇

تاب و سرسره هایی که در حال حاظر در بازار ایران هست مدل های تاب و سرسره کودک سنجاب ،جز قدیمی ترین و پرطرفدارترین تاب و سرسره کودک می باشد که دارای 3 پله و مناسب سنین 1 تا 4 سال می باشد رنگ شاد زرد و قرمز و ظاهری بسیار زیبا می باشد،مدل بعدی تاب و سرسره کودک مدل الفبا یا همان تاب و سرسره abc  می باشد که دارای یک سرسره 4 پله و تاب بازی خانگی با مقاومت بالا می باشد.و تاب و سرسره کودک مدل دلفین که یکی از جدید ترین تاب و سرسره ها می باشد که طرفداران بسیار زیادی در همین مدت کوتاه پیدا کرده است این تاب و سرسره دارای 4 پله و یک سرسره بسیار ایمن می باشد.و بقیه ی مدل ها مانند تاب و سرسره خوک ، تاب و سرسره کودک ماشروم ، تاب و سرسره کودک خرس ، که برای مشاهده آن ها فقط کافیست در قسمت فروشگاه به تجهیزات مهد کودک مراجعه کنید.

  • اصولا قیمت وسایل بازی پلی اتیلنی،با توجه به وزن کالا و تعداد قطعات تولیدی هر کالا محاسبه میشه. این قضیه ارتباط مستقیم داره با نوع طرح و قالب
  • از لحاظ کیفیت تاب و سرسره کودک مدل دلفین رتبه نخست را دارد و قیمتش به نسبت بقیه بالاتر می باشدبعد از تاب و سرسره دلفین مدل ماشروم با طرح جدید خود توانسته جای خوی در بازار داشته باشدو مدل های تاب و سرسره کودک سنجاب ، خوک ،خرس و الفبا از لحاظ کیفیت شبیه هم هستند ولی مدل الفبا یا همان تاب و سرسره مدل abc  دارای 4 پله می باشد. تاب و سرسره کودک مدل خوک در قسمت نشیمن تاب ،حفاظ پلی اتیلن نداشته و از حفاظ کمربندی استفاده میشود.
  • رده سنی کلی این محصولات 2 الی 6 سال می باشد ولی رده سنی قسمت تاب کودک تا 4 سال و رده سنی سرسره کودک تا 6 سال می باشد
  • طول سرسره کودک دلفین از همه بیشتر است ولی ارتفاع ها یکی می باشند(به خاطر دستور سازمان استاندارد).
  • قطعا مدل متصل از قیمت پایین تر و استحکام بیشتری برخوردار است و تنها مزیت مدل جدا از هم،استفاده از دو فضای مختلف برای بازی کودک هست.

ما سعی کردیم در این نوشته تقریبا سوالات اولیه در مورد خرید تاب و سرسره یا این که تاب و سرسره کودک چی بخریم را به شما توضیح دهیم و امیدواریم که این نوشته برای شما مفید باشد.

نوین تویز بزرگترین مرکز فروش تاب و سرسره در تهران با عرضه انواع تاب کودک در منزل و سرسره و با شعار این که کودک ایرانی لایق بهترین هاست محصولات با کیفیتی در زمینه تاب و سرسره را برای کودکان شما با تخفیفات متنوع ارائه می کند تا شما بهترین و تضمینی ترین کالا از لحاظ جنس و کیفیت برای بازی خود در منزل داشته باشد.

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

open
Open chat
مشاوره رایگان