تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان

 

انتخاب صحیح و مناسب تجهیزات و لوازم بازی کودکان  از نقطه نظر ایمنی ، تنوع ، کیفیت و استانداردهای تولید و نصب قابل توجه و لزوما می بایست با بررسی های دقیق کارشناسانه و محاسبات فنی همراه باشد .

 

انتخاب صحیح و مناسب تجهیزات و لوازم بازی کودکان  از نقطه نظر ایمنی ، تنوع ، کیفیت و استانداردهای تولید و نصب قابل توجه و لزوما می بایست با بررسی های دقیق کارشناسانه و محاسبات فنی همراه باشد .

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان بهترین ، به روز ترین ، زیباترین و ایمن ترین تجهیزات پارکی در دنیاست که زمینه ای مناسب جهت حفظ روحیه و شادابی کودکان است . مجموعه بازی پلی اتیلن بازی بسیار جذابی در پارک ها و مهد کودک می باشد. مجموعه بازی و سرگرمی نوین تویز رنگ های چشم نوازی را ارائه می دهند و نه تنها برای تمام زمین های بازی مناسب هستند بلکه برای کودکان در تمام سنین امن می باشند.  تثبیت کننده های UV اضافه شده به مواد پلی اتیلنی باعث می شود که رنگ ها مقاوم در برابر نور خورشید باشند.

مجموعه بازی مهد کودک و پارک نوین تویز از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده است که مزایایی برای زمین بازی دارد. به دلیل قرار گرفتن مجموعه بازی در فضای باز و بازی کودکان در شرایط مختلف آب و هوایی، بسیار مهم است که مواد استفاده شده در ساخت تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان بسیار با دوام و ایمن باشد. مواد و تجهیزات مجموعه بازی پلی اتیلن نوین تویز دارای مقاومت بالا در برابر خراشیدگی و لایه لایه شدن هستند و به راحتی تمیز می گردند.

مواد تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان نوین تویز دارای قابلیت عدم فرسایش در هوا و بدون جذب رطوبت هستند که آنها را به عنوان یک مواد عالی در هر محیط تفریحی که همیشه در معرض شرایط سختی آب و هوایی قرار دارند، می سازد. مجموعه بازی پلی اتیلنی جایگزین پانل های چوبی سنتی مانند تخته سه لا، MDF و ورق سیمان فشرده در ساخت تجهیزات بازی است . آنتی استاتیک بودن قطعات و پنل های پلی اتیلن عاملی بسیار مهم جهت جلوگیری از بیماری های پوستی در کودکان پس از یک دوره استفاده طولانی، می باشد .

وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود.

 

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان