ترامپولین و فواید آن

 

ترامپولین (Trampoline) یکی از وسایل تمرینی ژیمناستیک می‌باشد و شامل پارچه ضخیم و محکمی است که به وسیله تعدادی فنر از چهار طرف بر یک چارچوب فلزی بسته شده است.امروزه از این وسیله به عنوان محرک انرژی کودکان در مهد کودک ها و خانه های بازی و حتی منازل نیز استفاده می شود.

این وسیله دارای صفحه‌ای پارچه‌ای و محکم که در ارتفاع تقریباً ۱ متری با تعدادی فنر به چهارچوب فلزی پایه‌داری با قطر تقریبی ۵ متر متصل است و کودک و یا ورزشکار با پرش بر روی آن حرکات ورزشی ـ نمایشی – بازی خود را انجام می‌دهد.

نوع کوچک‌تر این وسیله مینی ترامپولین نام دارد که ترامپولینی است با قطر کمتر از ۱ متر و ارتفاع ۳۰ سانتی‌متر از سطح زمین که معمولاً در فضاهای بسته و برای بازی و ورزش کودکان از آن استفاده می شود.

رشته ورزشی که در آن حرکات ورزشی ـ نمایشی با پرش بر روی Trampoline اجرا می‌شود یکی از رشته های جذاب بین علاقه مندان می باشد.

 

تجهیزات مهد کودک نوین تویز

 

گروه نوین گستر همواره در تلاش است تا بهترین مجموعه از تجهیزات مهد کودک و خانه بازی را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت ها در سریع ترین زمان عرضه نماید. در همین راستا در تلاشیم تا اطلاعاتی کامل و جامع از محصولات و تجهیزات ، نحوه راه اندازی و همچنین فواید آن را به شما همراهان گرامی اطلاع رسانی نماییم.

 

تجهیزات مهد کودک نوین تویز تامین کننده انواع ترامپولین با کیفیت بالا و تضمین شده از مرغوب ترین اجناس می باشد.شما عزیزان همراه میتوانید انواع این محصولات را در زیر مشاهده نموده و جهت سفارش گذاری اقدام نموده و یا با شماره های دفتر تماس حاصل کنید.

 

ترامپولین بهترین ورزش و تحرکی است که بشر برای سلامت اختراع نموده

 

این ورزش نه تنها موجب تناسب اندام و کاهش وزن می‌شود بلکه موجب تقویت سیستم لنفاوی و سمزدایی از بدن می شود. غدد لنفاوی بدن فاقد عضله جهت فعالیت و سم زدایی است و فقط به واسطه تحرک و فعالیت عمل سم زدایی را انجام می دهند.

امروزه ترامپولین در سایز ها و ابعاد مختلف تولید شده و نمونه های با ابعاد کوچک آن، در مهد کودک ها ، خانه های بازی ، منازل و باشگاه ها کاربرد داشته و با نام مینی ترامپولین یا ریباندر شناخته می شود. از این وسیله در مراکز فیزیوتراپی نیز جهت تقویت هماهنگی عصب و عضله و حرکات اصلاحی برای سالمندان و کودکان کم توان استفاده میشود.

 

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان