به فروشگاه نوین تویز خوش آمدید

هدف ما رضایت مشتریان است

گروه صنعتی نوین گستر از سال ۱۳۹۱ توسط جمعی از متخصصین حوزه مبلمان شهری و تجهیزات پلی اتیلنی زمین بازی کودکان تاسیس گردید.پس از بررسی نیازهای بازار داخلی،نسبت به طراحی و تولید سازه های مناسب فضای سرپوشیده اقدام گردید تا ضمن بالا بردن کیفیت،قیمت بسیار پایینتری نسبت به نمونه های وارداتی روانه بازار گردد. به لطف خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان و در عین حال باتجربه،واحد فروش تجهیزات خانه کودک و شهربازی سرپوشیده از سال ۹۴ شروع به فعالیت نمود و تاکنون پروژه های متعددی با موفقیت کامل به اتمام رسانده است. از ابتدای سال ۹۶ جهت رفاه حال مشتریان عزیز،فروشگاه اینترنتی نوین تویز تحت نظارت گروه صنعتی نوین گستر تاسیس گردید و آماده خدمتگذاری به شما دوستان عزیز میباشد.

درباره ما
درباره ما
درباره ما

بهترین و سریعترین
روش خرید

تیم متخصص نوین تویز همواره برای کمک و راهنمایی شما در تصمیم گیری آماده است. بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید و در سریعترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

متخصصان نوین تویز

تیم جوان و متخصص نوین گستر با ایده های ناب آماده مشاوره رایگان و تجهیز شهربازی و مهد کودک شما می باشند.
امیرحسین تنها
امیرحسین تنها
کارشناس امور تدارکات و لجستیک
جمشید صدیقی
جمشید صدیقی
مسئول نصب استاندارد
حسین خرم آبادی
حسین خرم آبادی
کارشناس تدارکات و لجستیک
سعید عباسپور
سعید عباسپور
مدیریت فروش و بازرگانی
مجید عباسپور
مجید عباسپور
کارشناس کنترل کیفیت
محمدرضا مصطفی یان
محمدرضا مصطفی یان
کارشناس امور اداری
مریم عزیززاده
مریم عزیززاده
کارشناس ارتباط با مشتریان
مهدی اکبری
مهدی اکبری
مسئول گروه نصب
Candy bar
Candy Shop
Pink Elephant
Pink Elephant
Pink Elephant
Sweet Bar
Sweet Kid

شعبه نوین تویز در ترکیه

درباره ما
درباره ما
درباره ما

شرکت نوین گستر به عنوان یکی از فعالان بین المللی در زمینه تولید، فروش، صادرات، ‌واردات، مشاوره فعالیت حرفه ای خود را انجام می دهد. این شرکت با به کارگیری دانش فنی روز و توسعه مداوم ارتباطات بین المللی توانسته است روند رو به رشدی از خود نشان دهد واقدام به تاسیس شعبه‌ای در کشورترکیه نمونه است .  تأمین به موقع و پایبندی به قرارها و اعتقاد به رابطه برد – برد در تجارت، رابطه پویا و پایداری را بین این شرکت و مشتریان ایجاد نموده است که این امر موجب گسترش دامنه فعالیت این شرکت در سطح بین المللی گردیده است.

مشاوره رایگان