دکه گل فروشی کودک

کودکان می توانند با گذراندن زمان در بازی با دکه گل فروشی کودک آموزه های جدیدی مانند طریقه پرورش و رشد گیاهان را یاد بگیرند.

کودکان می توانند با گذراندن زمان در بازی با دکه گل فروشی کودک آموزه های جدیدی مانند طریقه پرورش و رشد گیاهان را یاد بگیرند.

افراد در تمام سنین از دیدن گل ها لذت می برند اما کودکان به طور خاص می توانند با آنها سرگرم شوند. دکه گل فروشی می تواند مهارت های جدیدی در کودکان پرورش دهد مانند:

مسئولیت – در هنگام مراقبت از گیاهان

قدرت درک – کودکان در مورد علت و نتیجه آموزش می بینند (به عنوان مثال ، گیاهان بدون آب از بین می روند ، علف های هرز رقیب گل ها است)

اعتماد به نفس – با دستیابی به اهداف خود و همچنین فروختن گل به دیگر کودکان لذت می برند

تغذیه – یادگیری در مورد گیاهانی که می توانند به عنوان خوراکی مورد استفاده قرار گیرند

عشق به طبیعت – فرصتی برای یادگیری محیط زیست در یک مکان دلپذیر ایجاد می شود

استدلال و کشف – یادگیری علم گیاهان، حیوانات، آب و هوا، محیط زیست، تغذیه و …

خلاقیت – پیدا کردن راه های جدید و هیجان انگیز برای رشد گیاهان

فعالیت فیزیکی – انجام کارهای سرگرم کننده و کارآمد

همکاری – در حین بازی و کار گروهی

خانه مشاغل کودک (دکه گل فروشی کودک ) برای آماده کردن کودک برای آینده بسیار مناسب می باشد. کودکان علاقه زیادی به تجربه دنیای بزرگترها دارند به همین دلیل کنجکاوی زیادی نسبت به وسایل بزرگترها دارند. دکه گل فروشی کودک اسباب بازی ایست که کودکان در فضای شبیه سازی شده گل فروشی در مقیاس کوچکتر قرار می گیرند و خود را در جایگاه فروشنده گل می بینند.

با دکه گل فروشی کودک شما همواره با گل ها سر و کار دارد و در حین یادگیری مهارت های اجتماعی مهم مانند کمک کردن به دیگران ، به اشتراک گذاری وسایل خود را نیز می آموزد چرا که باید به عنوان فروشنده گل های خود را در اختیار کودکان دیگر قرار دهد. دکه گل فروشی کودک نوین تویز به عنوان تجهیزات مهد کودک و خانه بازی با بالاترین کیفیت تولید می گردد و برای هر کودکی ایده آل است.  در اندازه دکه گل فروشی کودک نیز دقت زیادی شده تا کاملا استاندارد باشد.

وسایل بازی مختلفی در این زمینه وجود دارد از جمله آشپزخانه کودک ، سوپرمارکت ، اتاق پزشکی و رادیولوژی که توسط شرکت نوین تویز طراحی و تولید شده است که با استفاده از آنها می توانید میزان علاقه کودکانتان به مشاغل مختلف را حین بازی بسنجید.

 

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان