راهنمای تاسیس صفر تا صد خانه بازی

راهنمای تاسیس صفر تا صد خانه بازی و مهد کودک :

 

♦خانه بازی یه شغل تخصصیه لطفا آگاهانه واردش بشید♦:

معمولا میبینیم از هرکسی میپرسیم که چه شغلی خوبه اکثریت جوابا اینه که ،هرشغلی که مربوط به نیاز های اساسی مردم باشه مانند سوپرمارکت و….یا مثلا هر شغلی که مربوط به خانم ها باشه مانند لوازم آرایشی بهداشتی ، لباس و…

ولی در حوزه خدمات به کودک میتونه فوق العاده خوب باشه این روزها زندگی آپارتمانی و گوشی اینترنت و…. باعث شده سخت بگذره به بچه ها که واقعا رسیدگی به بازی شادی و تخلیه انرژی فرشته های کوچک خیلی خیلی مهمه.

خانه بازی ، خانه کودک ، شهر بازی سرپوشیده سه شغل متفاوت هستند.

مکان مورد نظر برای تاسیس خانه بازی کودک :

خانه بازی کودک یکی از شغل های خوب در حوزه خدمات کودک هست ولی مثله هر شغل دیگه ای باید با تحقیق واردش شد و البته با برنامه …

تحقیق یعنی این که اطلاعات در مورد جمعیت شهر مورد نظر که قرار خانه بازی بزنید چقدره ؟؟؟؟ چند تا خانه بازی در محل مورد نظر موجود می باشد ؟؟؟کیفیت خانه بازیایه منطقه به چه صورت هست؟؟سطح اقتصادی منطقه به چه صورت می باشد؟؟تعداد مهد کودک و مدارس ابتدایی منطقه و ……

البته تبلیغات به هیچ عنوان فراموش نشه یعنی شما هر شغلی که بخوای واردش بشید باید بودجه کامل برای روش های مختلف تبلیغات رو بزاری کنار مانند ( تبلیغات در فضای مجازی توسط بلاگر هایی که اکثر مخاطبانشان مادرها می باشند ، تبلیغات پیامکی ،بیلبورد و ….. )

حالا وقتی مکان مد نظرتون رو برای خانه بازی پیدا کردید و قرارداد بستید باید برای اخذ مجوز خانه بازی اقدام کنید مجوز خانه بازی در شهر های مختلف متفاوته بعضی شهر ها باید مراجعه کنید به شهرداری و برخی هم به اصناف، همزمان با مراحل اخذ مجوز باید اقدام به تهیه لیست قیمت وسایل خانه بازی ، انتخاب وسایل با بودجه موردنظر وطراحی و چیدمان آن در فضای خود بکنید.

چند نکته در مورد راهنمای تاسیس صفر تا صد خانه بازی :

  • تویه انتخاب وسایل لطفا دقت کنید الزما هرچی رقم فاکتورتون بالاتر باشه دلیل بر خوب بودن خانه بازی نمیشه بلکه شما هر چقدر اصولی تر و طبق استاندارد وسایل خود را انتخاب کنید برای درآمد خانه بازی شما بهتر می باشد.
  • از شلوغ کردن بیش از حد خانه بازی خودداری کنید.
  • چیدمان وسایل رو جدی بگیرید مثلا شما دقت کنید حتی در چیدمان خانه خود نیز وقتی وسیله ای در جای مناسب خود قرار نمیگیرد علاوه بر جلوه ی بد باعث مزاحمت در ایجاد تردد برای مشتریان و کودکانشان نیز میگردد (تصور کنید که شما لباسشویی منزل را در پذیرایی نصب و استفاده کنید یا مثلا مبل رو در آشپزخانه قرار بدین میبینید که ظاهر جالبی به خودش نمیگیره ) بنابراین در چیدمان و قرار دادن وسایل در جای مناسب خود با رعایت ایمنی و فاصله ی وسیله ها از هم بسیار دقت نمایید.
  • حتما به نور محیط،سیستم صوتی و دکوراسیون فضای خود اهمیت ویژه ای بدید.
  • در خرید وسایل خانه بازی کودک  بسیار دقت نمایید سعی کنید اولویت برای شما وسایل پر طرفداری باشه که بتونید از آن ها کسب درآمد کنید و هم چنین دقت داشته باشید که همه ی وسایل پرطرفدار را در یک مکان متمرکز نکنید.

چیدمان وسایل که به اتمام رسید به اداره استاندارد میرید و در خواست دریافت کد محل و بهره بردار میدید کد هارو به شرکتی که ازش خریداری کردید ارائه می دهید و در خواست ثبت سامانه وسایلی که نیاز به استاندارد داره رو میدید، بعد این که ثبت سامانه انجام شد میرید داخل پنل خودتون در سازمان استاندارد و درخواست بازرسی می دید براتون شرکت بازرسی مشخص میشه و یه فاکتور هزینه بازرسی میفرستن براتون کارایه تسویه رو که انجام بدید بازرس میاد و در صورت اوکی بودن ایمنی و استاندارد فضاتون ، استانداردتون رو تایید میکنه.

استاندارد رو که گرفتید حتما برای بیمه خانه بازی مراجعه نمایید♦

بعد از همه ی این توضیحات به سراغ خرید وسایل خانه بازی میرویم دقت داشته باشید که وسایل و برخی از تجهیزات مانند ایرهاکی، مری گوراند  و سافت پلی نیاز به ثبت سامانه استاندارد به صورت جداگانه دارند

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان