سازه های بادی

 

سازه های بادی یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین محصولات بازی تولید و عرضه شده توسط فروشگاه نوین تویز در ایران است. سازه های بادی دارای تفاوت هایی در  ابعاد، شکل، رنگ و جنس هستند. مهمترین مزیتی که سازه های بادی در خود دارند حجم و وزن کم بوده که علاوه بر حمل آسان موجب راه اندازی سریع و بدون دردسر نیز خواهد شد. مزیت دیگر این سازه ها در قیمت بسیار مناسب آنها می باشد. اصولا قیمت گذاری روی این نوع محصولات به گونه ای بوده که امکان خریدشان را راحت تر می کند.

اما هر نوع محصول بادی مانند هر نوع محصول دیگر دارای معایبی نیز هست که برای بسیاری از این قبیل محصولات امری طبیعی می باشند. یکی از معایبی که می توان به آن اشاره کرد مقاومت کم بدنه در برابر اشیای تیز می باشد. همانطور که می دانید هر نوع محصول بادی تولید شده به دلیل داشتن ضخامت کم بدنه به منظور راه اندازی و حمل آسان تر ، بیشتر در معرض آسیب هایی مانند سوراخ شدن هستند که برای تمامی محصولات بادی امری طبیعی خواهد بود، بنابراین می بایست از برخورد اشیای تیز به بدنه جلوگیری کرد. یکی دیگر از معایب تشک های بادی مقدار عمر مفید آنهاست. هر چقدر کیفیت یک تشک کم بوده و به خوبی از آن مراقبت و استفاده صحیح نشود به طور قطع عمر مفید آن کاسته  و آسیب های زیادی به تشک وارد خواهد شد. بنابراین عواملی مانند تابش شدید نور و گرمای آفتاب ، برخورد اشیای تیز طبیعی مانند سنگ و … می توانند آسیب زیادی به این محصولات وارد نماید.

یکی از زیرمجموعه های سازه های بادی استخر بادی می باشد که به چند دسته تقسیم می شوند : 1- استخر های بادی کودک 2- استخر های بادی بزرگ 3- استخر های توپ بادی 4- استخر های بادی بزرگسال.

سازه های بادی

 

1 استخر های بادی کودک: در ابتدا استخرهایی پیش ساخته برای بزرگسالان وجود داشت و پس از آن استخر بادی برای نوزادان و کودکان 1 تا 8 سال تولید گردید.در این دسته از استخر های بادی تفاوتهایید مانند ابعاد، اشکال، رنگبندی و سنین باعث بوجود آمدن زیبایی هایی شده است. گفتنی است که خود این استخر ها نیز به چند دسته تقسیم می شوند که از مهم ترین دسته بندی آنها می توان به مجموعه بازی بادی کودک اشاره کرد که همراه خود انواع اشکال بازی بادی دارند.

سازه های بادی

2- استخر های بادی بزرگ: دومین دسته بندی استخر های بادی، استخر های بادی بزرگ می باشند. استخر هایی که برای سنین جوانی و بزرگسالی ساخته و طراحی شده است. این نوع استخر ها بدنه ای از جنس PVC داشته اما بسیار مقاوم تر و با کیفیت تر از استخر های بادی کودکان می باشد. از مزیت های این نوع استخر مقاومت زیاد در برابر شرایط آب و هوای متفاوت و تحمل وزن بالا می باشد.

 

سازه های بادی

3- استخر های توپ بادی: دسته ای متفاوت در میان سایر استخر های بادی که مخصوص کودکان زیر 10 سال ساخته شده است. استخر هایی که دو کاربرد بسیار خوب دارند. یعنی علاوه بر اینکه از این دسته از محصولات به عنوان استخر توپ استفاده شود می توان به عنوان استخر معمولی آب نیز مورد استفاده قرار گیرد.
سازه های بادی

4- استخر های بادی خانوادگی: این نوع استخر ها که جزو دسته آخر استخر های بادی قرا گرفته اند برای مصارف خانوادگی استفاده می شوند. نکته ای که در همین ابتدای کار وجود دارد این است که برخی از استخر های بزرگ و همچنین استخر های بادی خانوادگی به دلیل کاربرد، ابعاد و ظرفیت مشابه به صورت مشترک در یک دسته بندی قرار می گیرند. ولی برخی از آنها نیز هستند که فقط مخصوص استفاده های خانوادگی می باشند.

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان