سرسره بادی

سرسره بادی که به آن قلعه بادی یا جامپینگ نیز می گویند در خانه بازی یا شهربازی برای کودکان استفاده می گردد.

سرسره بادی ( قلعه بادی ) اولین بار در سال 1959 توسط جان اسکارلاک در لوئیزیانا ساخته شد. زمانی که مشغول آزمایش روی پوشش بادی به درخواست دولت بود متوجه شد که پسرش از پریدن روی آن لذت می برد. او مهندس برق بود و فیزیک را دوست داشت. نام اسکارلاک به عنوان سازنده قلعه بادی ، چادرهای بادی، علائم و حروف بادی ثبت شده و همچنین اختراع بزرگ او کوسن ایمنی هوا است که زمان آتش سوزی افراد می توانند از آن برای پرش از ساختمان و ارتفاعات استفاده نمایند.

اولین کمپانی ساخت سرسره بادی در انبار اجاره ای در نیو اورلئان فرانسه بود و در آن زین اسب تولید می شد. همسر او فرانسوی بود و شرکت را در سال 1966 راه اندازی و شروع به تولید محصولات کردند. آنها در ابتدا یک وسیله ای ساختند که کودکان می توانستند روی آن راه بروند ولی شبیه سرسره های بادی امروزی نبود.

پسر آنها فِرانک اسکارلاک شرکت را تحت عنوان Space Walk و Inflatable Zoo در سراسر آمریکا معرفی نمود. سپس فرانک برای اولین بار در روز شکرگزاری بازی های بادی خانگی را با عنوان Fun Factory رونمایی کرد.

سرسره و قلعه بادی از بازی های پرطرفدار کودکان در شهربازی و خانه های بازی است که کودکان می توانند به راحتی روی آن بالا و پایین بپرند و سُر بخورند. نوین تویز تولید کننده سرسره های بادی در اشکال گوناگون و بسیار جذاب است. سرسره های بادی نوین تویز دارای دیواره های بلندی است تا کودک با امنیت کامل و به راحتی بتواند در آن بازی کند. این سرسره های جذاب تمام آرزوی دختران و پسران کوچک شما را فراهم می کند. آنها می توانند از سرسره بالا بروند ، روی آن بپرند و سر بخورند و با دوستانشان بازی کنند.

سرسره بادی نوین تویز از مواد اولیه باکیفیت و ضخیم ساخته شده و به وسیله پمپ باد می شود. این سرسره ها در برابر ضربه و نور خورشید بسیار مقاوم هستند . قلعه بادی به گونه ای طراحی شده که قابلیت تحمل وزن چندین کودک بطور همزمان و در طول چند سال را دارد.

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان