تاب و سرسره پارکی ، وسایل پارکی و تاب و سرسره پلی اتیلن

بسیاری از افراد به دنبال خرید تاب و سرسره پارکی ( وسایل پارکی ) با کیفیت هستند و باتوجه به قیمت های این محصولات هر فردی که اقدام به خرید تاب و سرسره پارکی می کند این انتظار را دارد که براساس هزینه ای که در نظر می گیرد بتواند بهترین محصول را خریداری نماید و بسیار هستند کسانی که کار فروش محصولات پارکی را انجام می دهند اما این که چه کسی با بهتربن قیمت ارائه می دهد این گزینه مهم ترین شرط برای خرید وسایل پارکی می باشد.

مجموعه بازی پارکی از جنس فلز و پلی اتیلن می باشد قطعات فلزی از جنس کوره ای الکترواستاتیت بوده و قطعات پلی اتیلن ازمواد درجه 1 تشکیل قطعات پلی اتیلن از مواد درجه 1 تولیدمی شوند مواد اولیه پلی اتیلن از پتروشیمی تامین و پس از ترکیب با مواد آنتی استاتیک و آنتی UV ، به قالب های تولید شده ریخته شده و در دمای بالا داخل کوره پخته می دشود تولید قطعات پلی اتیلن به روش های روتیشن و تزریقی می باشد. مجموعه های بازی دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشند این وسایل پارکی ( تاب و سرسره پارکی ) در مقابل گرما،سرما و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم می باشند.

رده سنی این تاب و سرسره پارکی 3 تا 15 سال می باشد و از همه مهم تر این که نصب این مجموعه بازی های پلی اتیلنی در سراسر ایران به جز ( کیش و چابهار و…..) رایگان می باشد.

طبق دستور العما سازمان استاندراد در 1398 مجوعه ها دارای تغییراتی می باشند که حتما موقع ثبت سفارش از کارشناسان نوین تویز استعلامات لازم را به عمل بیاورید .مجموعه بازی ها از یک ایستگاه تا تعداد دلخواه مشتری قابل طراحی بوده و قابلیت حذف و اضافه و تغییر قطعات در نقشه مجموعه وجود دارد ( هر 4 لوله به همراه یک کفی مربعی تشکیل یک ایستگاه را می دهد.بعضی از مجموعه های کوچک از این دسته را میتوانید در باغ ، ویلا ، حیاط منزل و مهد کودک ها و تاب و سرسره پارکی بزرگ و چند ایستگاه را میتوانید در فضاهای بازی رو باز و پارک ها استفاده کرد.

وسایل بازی کودکان در پارک ها نیاز به توجه بسیار بالایی در ساخت و تولید دارند چرا که اکثرا قشر کودکان یعنی قشری که بسیار آسیب پذیر می باشند از آن استفاده می کنند و چون اکثرا در فضاهای رو باز استفاده می شود بایستی دقت زیادی در تولید آن به کار رود تا در برابر گرما داغ نکند و مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.

سرسره پارکی نیز در انواع مختلف سرسره تونلی و سرسره حلزونی ، سرسره پیچ یا لوله ای تولید می شود و تاب آن نیز در شکل های مختلف تاب بزرگسال و کودک تولید می شود.

شرکت نوین تویز بزرگترین مرکز فروش تاب و سرسره پارکی و تاب و سرسره کودک خانگی به خدمت شما می رساند که شما میتوانید بهترین کفیت را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

open
Open chat
مشاوره رایگان