لوازم مورد نیاز مهد کودک

لوازم مورد نیاز مهد کودک

باید توجه داشت که تجهیزات خانه بازی مربوط به مهد کودک ها به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شود و گونه و نوعی از تجهیزات با توجه به سیستم رتبه بندی و ارزشیابی مهد کودک ها،دارای امتیازات مثبت و بالایی هستند.

♦در تجهیزات داخلی مهد کودک ،میتوان به اهمیت کفپوش تاتامی و دیوارپوش ها اشاره مجدد کرد که جزو اساسی و اصلی تجهیزات به حساب می آیند.

♦تجهیزات غیر بازی با توجه به فضا و تعداد کلاس ها در هر مهد متقاوت است ولی باتوجه به قوانین و عرف کار،میتوان میز و صندلی های پلاستیکی ( میز و صندلی کودک استار ) را برای رده های سنی زیر پیش دبستانی و میز و صندلی های چوبی و پلی اتیلنی را برای رده سنی پیش دبستانی ،با توجه به نیاز،به مهد کودک ها پیشنهاد داد.

لوازم مورد نیاز مهد کودک

 

♦ لوازم مورد نیاز مهد کودک ( پارت 2 )

♦در مبحث وسایل بازی نیز میتوان به موارد و تجهیزات زیر اشاره و توصیه کرد:

  1. تاب و سرسره {مناسب کودکان 2 تا 6 سال)  در مدل های مختلف از جمله : تاب و سرسره کودک مدل سنجاب ، تاب و سرسره کودک مدل دلفین ، تاب و سرسره کودک مدل abc  …….

 

لوازم مورد نیاز مهد کودک

 

  1. تعادلی های تک نفره و دونفره : الاکلنگ تعادلی زرافه و فیل چند تیکه ، الاکلنگ دو نفره مدل جوجه  ، راکر کودک مدل ماهی سقف دار و راکر کودک مدل ماهی بدون سقف و ………………….

 

لوازم مورد نیاز مهد کودک

 

  1. بلوک بازی  و صفحه لگو دیواری 
  2. ضمنا در صورت رعایت و تاییدیه وزارت بهداشت ، استخر توپ یکی از بازی های یکی از بازی ها و موارد بسیار کاربردی می باشد که ضمن ایجاد حس تعامل و مشارکت القاگر حس همکاری برای کودکان نیز می باشد

 

لوازم مورد نیاز مهد کودک

 

و بسیاری از موارد دیگر که شما میتوانید برای اطلاع از آن برای مشاوره با ما تماس بگیرید یا در قسمت تجهیزات مهد کودک  وسایل مورد نیاز مهد کودک را مشاهده کنید.

امروزه به خاطر شیوع ویروس کرونا بسیاری از مراکز بازی و مهد کودک و خانه بازی ها مجبور به تعطیلی شدند و در پی تعطیلی مجموعه ها بسیاری از آن ها بخاطر کمبود بودجه کافی برای ادمه کار مجبور شدند که کسب و کار خود را جمع کنند، تا خسارت کم تری متحمل شوندولی این را ر نظر بگیریم که کسب وو کارهایی که در این دوران کرونا توانسته اند کار خود را ادامه دهند بعد از این دوران قطعا کسب و کارهای موفقی خواهند شد.

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

open
Open chat
مشاوره رایگان