مرکز فروش تاب و سرسره در تهران

امروزه ویروس کرونا کسب و کارهای زیادی را تحت شعاع خود قرار داده ومردم را تحت فشار های روحی و روانی زیادی قرار داده است.میان این هیاهوی ویروس کرونا یکی از اقشار مهم جامعه کودکان هستند که در این دوران نمیشه آن ها را نایده گرفت تیم نوین تویز برای این که سرگرمی برای کودکان شما فراهم نماید.در کنار تولید تجهیزات مهد کودک،تاب و سرسره و وسایل بازی خانگی با کیفیتی عرضه نموده است که شما بتوانید پارک کوچکی در خانه برای فرزندان خود تهیه کنید.

  1. اولین قدم برای تهیه ی وسایل بازی مناسب کودکان این می باشد که شما این وسایل را از جایی مطمئن خرید کنید تا بتوانید از لحاظ کیفیت مطمئن باشید هم از لحاظ گارانتی که ضمانتی برای خرید شما باشد.نوین تویز بزرگترین مرکز فروش تاب و سرسره در تهران روی تمامی اجناس پلی اتیلنی گارانتی یک ساله عرضه می نماید تا شما نگران گارانتی وسایل بازی خانگی که خریداری می نمایید نباشید.
  2. قدم بعدی در تهیه وسایل بازی خانگی این مورد می باشد که شما فضایی را که میخواهید برای کودک در اتاق یا فضای باز اختصاص دهید را مشخص نماییدو بسته به ابعاد مورد نظر و فضایی که اختصاص میدهید وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید.
  3. چند نمونه از وسایلی که برای یک پارک کوچک خانگی نیاز است را ما اینجا برای شما شرح میدهیم که نمونه ای از وسایل بازی را در نظرداشته باشید.
  • برای شروع بهتر است از کفپوش اتاق کودک یا همان تاتامی توضیح مختصری خدمتتان عارض شویم،تاتامی یک نوع کفپوش فومی است که شما میتوانید به عنوان ضربه گیر اتاق کودک از آن استفاده کنید و یا برای زیر سرسره یا هر وسیله ای که برای کودک می باشداز آن استفاده کنیدتا هم از ضربه جلوگیری کند و هم کودک روی آن به راحتی بنشیند.
  • تاب و سرسره کودک یکی از مهم ترین و لذت بخش ترین وسایلی که کودکان چه در پارک ها و چه در مصارف خاگی علاه ی زیادی به بازی کردن با آن را دارند.تاب و سرسره کودک در دو جنس پلاستیک و پلی اتیلن عرضه میشوند که سرسره پلاستیکی هایی که معروفیت بسیاری دارند اعم از: سرسره موج ،سرسره باران هستندکه امروزه طرفداران زیادی دارند.مورد دوم تاب و سرسره هایی از جنس پلی اتیلن می باشد که دارای دوام و مقاومت بالایی هستند،یکی از این سرسره های پلی اتیلن پرطرفدار که تحمل وزن 60 کیلو را دارد و دارای 4 پله و بسیار مقاوم و محکم است سرسره موزی می باشد شما با خرید این سرسره هم از لحاظ کیفیتی و هم از لحاظ دوام و مقاومت هم ازلحاظ ایمنی بسیار مناسب می باشد و کودکان از 2 تا 10 سال هم میتوانند از آن استفاده کنند.و دیگر تاب پلی اتیلنی می باشد که برای کودکان 1 تا 4 سال مورد استفاده قرار می گیرد.که به تاب سنجاب میتوان اشاره کرد که هم از لحاظ ظاهری بسیار شیک و جذاب می باشد هم اینکه یکی از قدیمی ترین کارهایی می باشد که تا اکنون طرفدار داشته است.
  • برای اطلاات بیشتر از همه ی وسایل بازی موجود در نوین تویز لطفا اینجا کلیک کنید.

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

open
Open chat
مشاوره رایگان