میز سه کاره ایرهاکی ، فوتبال دستی و بیلیارد

گروه نوین تویز محصول خلاقانه ای را برای شما ایجاد کرده تا همزمان با خرید یک محصول از سه بازی جذاب ایر هاکی و بیلیارد و فوتبال دستی بهره مند شوید.شرکت نوین تویز عرضه کننده انواع میز سه کاره ایرهاکی ، فوتبال دستی و بیلیارد می باشد.همگی این محصولات از مواد درجه 1 تهیه شده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. این محصولات در انواع سایز های بزرگ و کوچک تولید و آماده عرضه به مصرف کنندگان خانگی ، مدارس ، شهربازی ها و خانه های بازی می باشد.

 

 

بیلیارد

گروه نوین تویز محصول خلاقانه ای را برای شما ایجاد کرده تا همزمان با خرید یک محصول از سه بازی جذاب ایر هاکی و بیلیارد و فوتبال دستی بهره مند شوید.شرکت نوین تویز عرضه کننده انواع میز سه کاره ایرهاکی ، فوتبال دستی و بیلیارد می باشد.همگی این محصولات از مواد درجه 1 تهیه شده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. این محصولات در انواع سایز های بزرگ و کوچک تولید و آماده عرضه به مصرف کنندگان خانگی ، مدارس ، شهربازی ها و خانه های بازی می باشد.

یکی از مهم ترین قابلیت های این میز سه کاره ایرهاکی ، فوتبال دستی و بیلیارد ، ورزش با دقت بیلیارد است .بیلیارد نوعی بازی است که در فضای سرپوشیده در میزی مستطیلی پوشیده با ماهوت سبز . با ۳ یا ۱۵ گوی و میله‌ای چوبی بازی می‌شود. بیلیارد در ایران با روشی مأخوذ از روسیه بازی می‌شود. هر یک از گوی‌ها را شار (معادل کلمه گوی در زبان روسی) خوانند. تاریخ اختراع بیلیارد معلوم نیست. در فرانسه نوعی بیلیارد در قرن ۱۶ میلادی رواج داشت، و پیش از آن هم بازی شبیه آن معمول بود. در انگلستان بیلیارد در زمان شکسپیر رایج بود.

این ورزش در ابتدا در فضای باز انجام می‌شد اما پس از مدتی به مکان‌های سربسته بر روی میز پوشیده از پارچه سبز که شبیه به چمن بود تغییر مکان یافت.

این بازی برخلاف ورزش‌های توپی دیگر دارای توپ‌های زیادی است.

این ورزش می تواند برای همه کودکان جذاب باشد و از اینرو خستگی جسمانی هم برای آن ها نخواهد داشت. کودکانی که جذب ورزش هایی می شوند که در هوای آزاد هستند و به نیروی جسمانی بیشتری نیاز دارند, نظم و ترتیب در کارهایشان کمتر است. اما بیلیارد بیشتر برای کودکانی جذاب است که به بازی های مثل پازل یا بازی های دارای استراتژی مانند شطرنج علاقه مند هستند.

زمانی که کودکان شما به رشته ورزشی بیلیارد علاقه مند می شوند اتفاق بسیار خوبی است و خوشحال باشید.خواه کودکانتان به واسطه صدای برخورد توپ های رنگی به یکدیگر یا توسط روش های تکنیکی  جذب شده اند, پس آشنا کردن آنان با این رشته ورزشی در بسیاری از موارد مفید است.

میز سه کاره ایرهاکی ، فوتبال دستی و بیلیارد

در ادامه به فوایدی که کودکان از یادگیری و بازی رشته های بیلیاردی کسب میکنند میپردازیم:

_کودکانی که بیلیارد بازی می کنندحل کردن مشکلات و چگونگی اصلاح و پیشرفت استراتژی های خود را یاد می گیرند. به عنوان مثال اگر موقعیت توپ های روی میز به صورتی باشد که نتوان ضربه خوبی را اجرا کرد, آنان یاد می گیرند ضربه ای را انجام دهند تا حریفشان را در وضعیت سخت و نامساعدی قرار دهند.

_بیلیارد هماهنگی بین دست ها و چشم ها را بهتر می کند. مدارک و شواهد بسیاری ثابت کرده اند که این مورد به تند و تیز شدن دست کودکان در نوشتن و دیگر فعالیت های محرک مثبت آن ها کمک شایانی می کند. همچنین اعتماد به نفس کودکان بی تجربه و تازه کار را بهبود می بخشد.

_کودکان از لحاظ فکری و قوه تخیل باهوش تر و آگاه تر می شوند به صورتی که فعالیت های آتی خود مثل پذیرفتن یک مهارت, صنعت یا رانندگی را بهتر کسب و انجام می دهند.

_ بیلیارد ورزشی است که ریاضیات در آن کاربرد دارد. این مسئله به کودکان یاد می دهد تا محاسبات ریاضی ذهنی مربوط به فواصل, زاویه ها و سرعت لازم برای انجام ضربه و رساندن کیوبال (توپ سفیدرنگ) به توپ هدف و پاکت کردن آن را انجام دهند.

_ بیلیارد به ایجاد تمرکز کمک می کند. بیلیارد بازی کردن به میزان زیادی تمرکز نیاز دارد و این مورد که به واسطه انجام یک بازی و تفریح ایجاد می شود روشی مثبت برای شکوفایی ذهن کودکان جهت کنترل تمرکز آن ها بر روی یک حرکت می باشد.

_ بیلیارد ورزشی است که کل خانواده می توانند باهم مشارکت داشته باشند. شما می توانید یک تجربه بسیار خوب و جذاب با کودکانتان کنار میز بیلیارد و با انجام یک بازی مفرح و گیرا, داشته باشید.

ایرهاکی (هاکی رو میز)

هاکی روی میز را گروهی از کارکنان بیلیارد برانزویک از سال ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۲ میلادی ابداع نمودند. در سال ۱۹۶۹ سه تن از مهندسان برانزویک به نام‌های فیل کراسمن٬ باب کندریک و برد بالدوین ساخت یک بازی با سطح بدون استکاک را آغاز نمودند. این طرح چندین سال مسکوت ماند تا آن‌که باب میلیو که روی ساخت و استقلال یک گونه هاکی روی یخ٬ با یک صفحه نازک٬ دو چوب هاکی و گل‌های شکاف‌مانند مجهز به تشخیص‌دهنده نوری تمرکز کرد٬ آن را احیا نمود. سپس تصمیم گرفته شد که این بازی می‌تواند با استقبال زیادی روبرو گردد و هاکی روی میز عرضه شد و در اختیار عموم مردم قرار گرفت. ثبت‌های رسمی٬ آن را به کراسمن٬ کنریک و میلیو اسناد می‌دهند.گروه نوین تویز نیز این ورزش پرطرفدار را به صورت میز سه کاره ایرهاکی ، فوتبال دستی و بیلیارد به عموم  ارائه کند.

فوتبال دستی

فوتبال دستی یکی از ورزش‌ها و بازی‌های روی میز سه کاره ایرهاکی ، فوتبال دستی و بیلیارد است. فوتبال دستی را ورزشی تعریف کرده‌اند که معمولاً بین ۱ یا ۲ نفر روی یک میز مخصوص با آدمک‌هایی که به میله‌هایی وصل شدند انجام می‌شود. سطح میز باید صاف و هموار و کاملاً مسطح باشد تا توپ به راحتی روی آن حرکت کند. میز معمولاً از جنس چوب و میله‌های آن از فلز مقاوم و آدمک‌های آن از جنس پلاستیک فشرده است. هر میز ۸ ردیف میله دارد و هر ورزشکار ۴ میله. برای انجام بازی از دو نوع توپ استفاده می‌شود. اندازهٔ توپ این بازی کمی‌ کوچکتر از اندازهٔ توپ پینگ پنگ است و جنس آن پلاستیک فشرده است که حالت ارتجاعی ندارد.

مشخصات میز سه کاره ایرهاکی ، فوتبال دستی و بیلیارد :

پایه های فلزی و مقاوم

بدنه و کف mdf

ابعاد: 114x60x90

 

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان