میز و صندلی کودک چیکو

 

میز و صندلی کودک چیکو از مبلمان مورد نیاز کودک با رنگ هایی شاد برای خوردن غذا یا بازی است .

 

میز و صندلی کودک چیکو از مبلمان مورد نیاز کودک با رنگ هایی شاد برای خوردن غذا یا بازی است .

تهیه میز و صندلی مخصوص کودکان ، تمرکز آنها را در هنگام غذاخوردن ، ساخت کاردستی یا حتی پازل افزایش می دهد. کودکان علاقه زیادی به مبلمانی که متناسب با اندازه آنها باشد دارند، زیرا به آنها کمک می کند احساس بزرگی کنند و می توانند برخی بازی ها را با دوستانشان روی میز انجام دهند.

میز و صندلی کودک چیکو دارای رنگ های زیبا و شاد است که در فضای بیرونی و داخل قابل استفاده می باشد. طراحی این میز و صندلی برای کودکان جذاب است .با قرار دادن این مجموعه میز و صندلی کودک چیکو می توانید مکان بازی و نقاشی کودکان را در مکانی ثابت و مشخص قرار دهید. از این میز و صندلی کودک به عنوان  تجهیزات مهد کودک  ، خانه بازی و در منازل استفاده می گردد. همچنین برای سالن های انتظار ، مطب دکتر و هر مکانی که کودکان نیاز به بازی در آن دارند ایده آل است. این میز مقاومت بسیار زیادی در برابر تابش مستقیم نور خورشید داشته و دچار تغییر رنگ و تغییر حالت نمی شود و می تواند مدت ها حالت اولیه خود را حفظ کند. همچنین این محصول در برابر برف و باران نیز مقاوم بوده و دچار شکنندگی نمی شود.

میز و صندلی کودک چیکو رنگ زیبایی به مکان بازی کودک شما می بخشد. از جنس پلی اتیلن ( پلاستیک فشرده ) است که باعث می شود بسیار مقاوم ، محکم ، بادوام و ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد .

از میز کودک چیکو می توانید به عنوان میز بازی ، میز ساخت لگو و یا قرار دادن اسباب بازی و کتاب های رنگارنگ کودکانتان استفاده نمایید. میز و صندلی کودک چیکو برای تحمل وزن کودکان بسیار مقاوم هستن اما در عین حال سبک و جابجایی آنها به راحتی صورت می گیرد. سطوح آن نرم است و آسیبی به دیوار ها و کف زمین وارد نمی نماید. طراحی مناسب در تولید میز چیکو ، باعث تسلط و راحتی کودک در حین استفاده از این میز شده و از آسیب های وارده به ستون فقرات کودک جلوگیری می کند.

 

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان