میز و صندلی کودک چیکو

 

میز و صندلی کودک چیکو از مبلمان مورد نیاز کودک با رنگ هایی شاد برای خوردن غذا یا بازی است .

 

میز و صندلی کودک چیکو از مبلمان مورد نیاز کودک با رنگ هایی شاد برای خوردن غذا یا بازی است .

تهیه میز و صندلی مخصوص کودکان ، تمرکز آنها را در هنگام غذاخوردن ، ساخت کاردستی یا حتی پازل افزایش می دهد. کودکان علاقه زیادی به مبلمانی که متناسب با اندازه آنها باشد دارند، زیرا به آنها کمک می کند احساس بزرگی کنند و می توانند برخی بازی ها را با دوستانشان روی میز انجام دهند.

میز و صندلی کودک چیکو دارای رنگ های زیبا و شاد است که در فضای بیرونی و داخل قابل استفاده می باشد. طراحی این میز و صندلی برای کودکان جذاب است .با قرار دادن این مجموعه میز و صندلی کودک چیکو می توانید مکان بازی و نقاشی کودکان را در مکانی ثابت و مشخص قرار دهید. از این میز و صندلی کودک به عنوان  تجهیزات مهد کودک  ، خانه بازی و در منازل استفاده می گردد. همچنین برای سالن های انتظار ، مطب دکتر و هر مکانی که کودکان نیاز به بازی در آن دارند ایده آل است. این میز مقاومت بسیار زیادی در برابر تابش مستقیم نور خورشید داشته و دچار تغییر رنگ و تغییر حالت نمی شود و می تواند مدت ها حالت اولیه خود را حفظ کند. همچنین این محصول در برابر برف و باران نیز مقاوم بوده و دچار شکنندگی نمی شود.

میز و صندلی کودک چیکو رنگ زیبایی به مکان بازی کودک شما می بخشد. از جنس پلی اتیلن ( پلاستیک فشرده ) است که باعث می شود بسیار مقاوم ، محکم ، بادوام و ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد .

از میز کودک چیکو می توانید به عنوان میز بازی ، میز ساخت لگو و یا قرار دادن اسباب بازی و کتاب های رنگارنگ کودکانتان استفاده نمایید. میز و صندلی کودک چیکو برای تحمل وزن کودکان بسیار مقاوم هستن اما در عین حال سبک و جابجایی آنها به راحتی صورت می گیرد. سطوح آن نرم است و آسیبی به دیوار ها و کف زمین وارد نمی نماید. طراحی مناسب در تولید میز چیکو ، باعث تسلط و راحتی کودک در حین استفاده از این میز شده و از آسیب های وارده به ستون فقرات کودک جلوگیری می کند.

 

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

open
Open chat
مشاوره رایگان