پلی گراند چیست ؟

تعریف پلی گراند( playground )

به منطقه از مدرسه یا یک پارک و یا خانه های بازی که کودکان می تواند در آنجا بازی کنند ، پلی گراند میگویند.

تاریخچه پلی‌گراند

اولین استفاده ثبت شده از ترکیبی از کلمات “بازی” و “زمین” به عنوان زمین بازی در اواخر سال  1700 میلادی رخ داده است.در قدیم اصطلاح “plegstow” را به کار می‌بردند که به عنوان “زمین ورزشی یک روستا” یا “محل بازی” ترجمه می شد.

اکثر زمین های بازی به طور خاص به عنوان مناطقی برای بازی کودکان طراحی شده، اما برخی از زمین های بازی برای دیگر گروه های سنی نیز وجود دارد. در عصر مدرن، زمین های بازی به واسطه کارشناسان به دقت طراحی شده اند تا کودکان بتوانند با امنیت کامل حرکت و بازی کنند . همه این تجهیزات به طور کلی طراحی شده اند تا ویژگی های فیزیکی مانند قدرت، هماهنگی و انعطاف پذیری را در کودکان افزایش دهند ، همچنین برای لذت بردن و کمک به برقرای روابط اجتماعی کودک طراحی شده اند .

امروزه با گسترش آپارتمان‌سازی، فضاهای بازی روباز برای کودکان بسیار کاهش یافته است؛ و به همین علت ما شاهد کاهش تحرک فرزندان و بروز بیماری های گوناگون در سنین پایین شده ایم.
در دهه اخیر راه اندازی فضاهای بازی سرپوشیده، مراکز بازی و خانه های بازی کمک زیادی برای جلوگیری از کاهش تحرک کودکان شده است ؛ اما یکی از نکات بسیار مهم در این خانه های بزی ایمن‌سازی وسائل گوناگون می‌باشد که خود نیاز به وجود اپراتوهای گوناگون است .

یکی از محصولات قدرتمند شرکت نوین تویز پلی‌گراند است که بنا بر تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین پوشش ها و مواد اولیه برای کیفیتی عالی و همچینین ایمنی مناسب برای فرزندان شما طراحی شده است .
این محصول یک سازه کاملا ایمن است که با پوششی که توسط دیواره های مستحکم ایجاد شده و همیچنین استفاده از فوم و چرم با کیفیت برای ساخت این سازه ، گزینه کاملا مناسبی برای خانه های بازی و شهربازی ها به شمار می‌رود . با استفاده از این نوع فضای بازی دیگر نگران ایمنی کودکان خود هنگام بازی نباشید چرا که تجهیزات مهد کودک نوین تویز ایمنی این فضا را برای کودکان و خردسالان تضمین می کند.
همچنین طراحی این فضا به گونه ایست که در داخل آن می توان از بسیاری از آیتم های سرگرم کننده مانند سرسره، محوطه های محصور برای قرار دادن دستگاه های بازی، استخر توپ و استخر شن، سازه های ماجراجویانه،ترامپولین و مسیر های گوناگون و جذاب برای کودکان استفاده کرد.
از ویژگی های مثبت و متمایز کننده ی پلی گراند های تولیدی شرکت نوین تویز از دیگر شرکت ها، استفاده از دیواره های پازلی بدون نیاز به جوش، نصب آسان و با سرعت بسیار بالاتر و قابلیت جابه جایی در صورت تغییر مکان مرکز بازی شماست.

محیط داخلی پلی گراندها به گونه ایست که تماما بر طبق سلیقه و ابعاد مورد نظر شما میتواند ساخته شود و بسیار منعطف می باشد و شرکت نوین تویز با ارائه دادن این محصول با ایتم های فراوان و متفاوت و چند طبقه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد .

دیواره های پلی‌گراند نوین تویز پوششی کاملا شفاف دارند و والدین و مربیان از طریق آن می توانند نظارت کامل بر کودک خود داشته باشند. ابعاد محصولات پلی گراند نیز به گونه ای طراحی شده که دارای حفاظ های بلندی از جنس چرم و فوم می‌باشد و ایمنی کامل را فراهم می کند .

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان