پنل بازی لگو دیواری

بازی لگو دیواری برای مهد کودک ها ، خانه بازی و… بسیار نوآورانه و در عین حال ساده می باشد و می تواند به عنوان دکور آنها استفاده گردد.

لگو اسباب بازی ساخته شده از پلاستیک با کیفیت است که توسط گروه لگو در شهر بیلوند دانمارک ساخته می شود. تولید برجسته این شرکت بازی لگو است که شامل آجرهای پلاستیکی و فیگورهایی کوچک می باشد. راه های مختلفی برای روی هم قرار دادن و متصل کردن قطعات لگو برای ساخت ساختمان اسباب بازی یا ماشین اسباب بازی و ربات وجود دارد. آجرهای لگو را می‌توان بعد از اتصال به یکدیگر به آسانی از یکدیگر جدا نمود و مجددا برای ساخت بازی ای دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

گروه لگو در سال 1932 در کارگاهی چوبی شروع به ساخت اسباب بازی هایی چوبی کردند. شرکت آنها در سال 1934 لگو نام گرفت که این واژه برگرفته از کلمه leg godt به معنی خوب بازی کردن است.  این کلمه به معنی گردآوری و خوب جفت کردن هم می باشد. در سال 1947 لگو شروع به تولید اسباب بازی های پلاستیکی کرد. شعار اصلی شرکت لگو، “بهترین هیچ وقت مناسب ترین نیست” می باشد!

تا سال 1954،  پسر کریستینسن، گادفرد، مدیر اجرایی گروه لگو شد. گادفرد پتانسیل زیادی در آجرهای لگو برای تبدیل شدن به سیستمی خلاقانه در بازی دید اما هنوز مشکلاتی در آنها وجود داشت : چند منظوره نبودند و حالت روی هم قرار گرفتن آنها محدود بود. بنابراین در سال 1958 طراحی جدیدی برای بازی لگو ثبت شد که شامل آجرهایی ساده بود که طول آنها دو برابر عرض، ارتفاع و عمق بلوکهای استاندارد لوگو بود و در سال 1978 لوگو اولین شخصیت اسباب بازی کوچک خود را تولید کرد.قطعات لگو با دقت بسیار بالا و با خطایی کمتر از ۲ میکرومتر تولید می‌شوند به طوریکه لگوی تولید شده در سال ۱۹۶۳ با لگویی که امسال تولید می‌شود، جفت می‌شوند.

شرکت لگو، در هر ثانیه، ۱۱۴۰ قطعه می سازد؛ و به طول سالانه، ۳۶ میلیارد قطعه درست می کند. بیشترین بازار لگو در کشور آلمان و سپس آمریکا می باشد.

در فوریه سال 2015 شرکت لگو توسط موسسه Brand Finance به عنوان «قدرتمندترین برند جهان» نامگذاری شد. پیشتر، این عنوان متعلق به کارخانه فراری بود. کیفیت و ایمنی جزو اولویت‌های اصلی لگو است. قطعات لگو به اندازه‌ای با دوام هستند که می‌توان آن‌ها را از نسلی به نسل دیگر هدیه داد.

پنل بازی لگو دیواری برای کودکان بسیار جذاب می باشد زیرا علاوه بر ساخت اشکال گوناگون می توانند نوشتن حروف را نیز تمرین کنند و به همین دلیل برای مهد کودک ها و … مناسب است.

افزودن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

مشاوره رایگان