درباره نوین تویز

گروه صنعتی نوین گستر از سال ۱۳۹۱ توسط جمعی از متخصصین حوزه مبلمان شهری و تجهیزات پلی اتیلنی زمین بازی کودکان تاسیس گردید.پس از بررسی نیازهای بازار داخلی،نسبت به طراحی و تولید سازه های مناسب فضای سرپوشیده اقدام گردید تا ضمن بالا بردن کیفیت،قیمت بسیار پایینتری نسبت به نمونه های وارداتی روانه بازار گردد. به لطف خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان و در عین حال باتجربه،واحد فروش تجهیزات خانه کودک و شهربازی سرپوشیده از سال ۹۴ شروع به فعالیت نمود و تاکنون پروژه های متعددی با موفقیت کامل به اتمام رسانده است.
تیم جوان و متخصص نوین گستر با ایده های ناب آماده مشاوره رایگان و تجهیز شهربازی و مهد کودک میباشد.
از ابتدای سال ۹۶ جهت رفاه حال مشتریان عزیز،فروشگاه اینترنتی نوین تویز تحت نظارت گروه صنعتی نوین گستر تاسیس گردید و آماده خدمتگذاری به شما دوستان عزیز میباشد.

* اولین نیستیم،آمده ایم که برترین باشیم *

گروه تولیدی مشاوره ای نوین تویز ، با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان عزیز از به روزترین دستگاه های تولید انواع تجهیزات مهد کودک ، لوازم بازی کودک و مجموعه های بازی استفاده نموده و بهداشتی ترین مواد ، با استانداردهای لازم را در این تجهیزات به کار می برد. اصلی ترین اهداف این مجموعه کیفیت بالای محصولات ، خدمات پس از فروش مسئولانه و ارایه به موقع محصولات می باشد.