تجهیزات مهد کودک تهرانپارس

تجهیزات مهد کودک

تجهیزات مهد کودک

مجموعه بازی های پلی اتیلنی شهربازی کودکان تماما مطابق با استاندارد های روز دنیا طراحی و تولید میگردد.کلیه قطعات پلی اتیلنی بهداشتی،آنتی استاتیک بوده و از مواد ضد اشعه آفتاب (آنتی یو وی) استفاده میگردد که باعث مقاومت بالای محصولات و کیفیت رنگ آن میگردد.لازم بذکر است تمامی مجموعه ها دارای استاندارد ملی ایران ایزو و en1176 میباشند.
تجهیزات خانه بازی و تجهیزات مهد کودک نوین تویز مجموعه ای کامل از کلیه وسایل مورد نیاز مهد کودک را دارا می‌باشد که با بالاترین کیفیت تولید و در طرح ها و رنگ های متفاوت عرضه می گردد.مشاوره و طراحی مجموعه های بازی کودکان تخصص ماست.

تجهیزات مهد کودک نوین تویز با بهترین برندهای ایرانی و خارجی و همچنین تولیدات رسمی نوین تویز عرضه می گردد. نوین تویز با ارائه پکیج های آماده مناسب برای انواع مهد کودک در متراژهای مختلف تجهیزات مورد نیاز را تامین می نماید. ارسال و نصب تجهیزات در سریعترین زمان یکی از مهمترین اهداف ما در جهت رضایتمندی مشتریان گرامی می باشد. کلیه تجهیزات ارائه شده توسط نوین تویز کاملا بی ضرر بوده و از مواد مرغوب در تولید آن استفاده می گردد.

این شرکت با تلاش متخصصین جوان خود همواره جدیدترین طرح های خلاقانه را به شما پیشنهاد می کند. مشاوره رایگان جهت تهیه تجهیزات و نحوه راه اندازی مهد کودک از اصول حرفه ای مدیریت مجموعه است. در راستای اصول حرفه ای مدیریت مجموعه خدمات متشریان نوین تویز همواره آماده پاسخگویی می باشد.

مشتریمهد کودک تهرانپارس
طراحینوین تویز
کالاتجهیزات مهد کودک
نصبنوین تویز