ترامپولین

ترامپولین

ترامپولین (Trampoline) یکی از وسایل تمرینی ژیمناستیک می‌باشد و شامل پارچه ضخیم و محکمی است که به وسیله تعدادی فنر از چهار طرف بر یک چارچوب فلزی بسته شده است.امروزه از این وسیله به عنوان محرک انرژی کودکان در مهد کودک ها و خانه های بازی و حتی منازل نیز استفاده می شود.

این وسیله دارای صفحه‌ای پارچه‌ای و محکم که در ارتفاع تقریباً ۱ متری با تعدادی فنر به چهارچوب فلزی پایه‌داری با قطر تقریبی ۵ متر متصل است و کودک و یا ورزشکار با پرش بر روی آن حرکات ورزشی ـ نمایشی – بازی خود را انجام می‌دهد. ترامپولین بهترین ورزش و تحرکی است که بشر برای سلامت اختراع نمود. این ورزش نه تنها موجب تناسب اندام و کاهش وزن می‌شود بلکه موجب تقویت سیستم لنفاوی و سمزدایی از بدن می شود. غدد لنفاوی بدن فاقد عضله جهت فعالیت و سم زدایی است و فقط به واسطه تحرک و فعالیت عمل سم زدایی را انجام می دهند.
امروزه ترامپولین در سایز ها و ابعاد مختلف تولید شده و نمونه های با ابعاد کوچک آن، در مهد کودک ها ، خانه های بازی ، منازل و باشگاه ها کاربرد داشته و با نام مینی ترامپولین یا ریباندر شناخته می شود. از این وسیله در مراکز فیزیوتراپی نیز جهت تقویت هماهنگی عصب و عضله و حرکات اصلاحی برای سالمندان و کودکان کم توان استفاده میشود.

تجهیزات مهد کودک نوین تویز تامین کننده انواع ترامپولین با کیفیت بالا و تضمین شده از مرغوب ترین اجناس می باشد.شما عزیزان همراه میتوانید انواع این محصولات را در زیر مشاهده نموده و جهت سفارش گذاری اقدام نموده و یا با شماره های دفتر تماس حاصل کنید.

مشتریمدرسه نیاوران
طراحینوین تویز
کالاترامپولین
نصبنوین تویز